top of page
T-shirt Round Neck SS Double B

T-shirt Round Neck SS Double B

€540,00Price

Mako cotton jersey T-shirt decorated on the front with the double B made of rhinestones. The iconic monogram is embroidered on the hanging loop at yoke. Rib knit neckline. Two needle stitching cuffs and bottom hem features with side slits.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page