top of page
T-SHIRT ROUND NECK SS LOVE PLEIN

T-SHIRT ROUND NECK SS LOVE PLEIN

€180,00Price

A crown and some special lettering, all made of rhinestones, dominates the front of this cotton jersey T-shirt. Ribbed neckline. Two needle stitching hems.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page