top of page
T-SHIRT ROUND NECK SS SKULL CRYSTAL

T-SHIRT ROUND NECK SS SKULL CRYSTAL

€200,00Price

 

The iconic skull, together with the print of the brand’s lettering, give this cotton jersey T-shirt such a rock vibe, that it becomes the ultimate garment for all your special events. Rhinestones decorate the print. Ribbed neckline. The Maison's hexagonal logo sewn at yoke. Two needle stitching hems.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page