top of page
T-SHIRT ROUND NECK SS TEDDY BEAR

T-SHIRT ROUND NECK SS TEDDY BEAR

€240,00Price

 

Teddy Bear, hearts and princesses are printed on the front of this cotton jersey T-shirt. The brand’s lettering and logos are featured both on the front and the back. Ribbed neckline. Two needle stitching hems.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page