top of page
T-SHIRT SHORT DRESSES TEDDY BEAR

T-SHIRT SHORT DRESSES TEDDY BEAR

€260,00Price

Teddy Bear, the main character of Philipp Plein's stories, is featured on the front of this viscose jersey short sleeve dress. The print is brightened up by rhinestone applications. Themed lettering printed on the back. Two needle stitching hems.

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page