top of page
V - ROMASK ICONIC OVERSIZED MASK

V - ROMASK ICONIC OVERSIZED MASK

€740,00Price

V-ROMASK Maskë ikonike me përmasa të mëdha me një prekje të stilit urban përmes trashëgimisë së saj të modës.

I krijuar nga një peizazh onirik, i përshkuar nga hiri dhe gjithëpërfshirja, KOLLEKTI VALENTINO EYEWEAR riafirmon zgjedhjen e origjinalitetit dhe trashëgiminë Couture të maison-it, në të gjithë mjeshtërinë japoneze.

TIPARET
- Maskë e përparme prej titani prej ari të çelur me një urë të lëmuar me logo V.
- Tempulli titani i mbushur me acetat luksoz japonez. Çipi RFID në majën e poshtme të tempullit.
- Mbushëse hunde prej titani me porosi.
- Lente me bazë 6 kafe të errët, CR-39 me kontrast të lartë.
- Mbrojtje 100% UV.
- Miqësore me recetë.
- Syze dielli unisex.
- Punuar me dorë në Japoni.

PAKETIMI
- Këllëf lëkure e ricikluar me rrip dhe leckë pastrimi.

  • VLS-120C-146 GLD-BLK

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page