top of page
VERSACE MEDUSA  MINI BAG DBFI040-DVIT2T

VERSACE MEDUSA MINI BAG DBFI040-DVIT2T

€1.800,00Price

DBFI040-DVIT2T

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page