top of page
SAFETY PIN CASHMERE SWEATER DRESS

SAFETY PIN CASHMERE SWEATER DRESS

€1.270,00 Regular Price
€635,00Sale Price

Triko e krijuar nga një përzierje lesh kashmiri dhe leshi me një dizajn të veçantë.

 

Model #: A87164 A235900
 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page