top of page
VERSACE La Medusa Evening Pink 1003017 DVIT2T 1P65V

VERSACE La Medusa Evening Pink 1003017 DVIT2T 1P65V

€1.390,00 Regular Price
€695,00Sale Price

1003017 DVIT2T 1P65V

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page