top of page
VERSACE LOGO HOODIE

VERSACE LOGO HOODIE

€740,00 Regular Price
€333,00Sale Price

Krijuar nga pambuku organik, ky dizajn përmban një logo të kuqe, dy xhepa, detaje dekorative me zinxhir dhe mëngë të gjata dhe të ndezura.

 

Model #: A87045 A231242
Season: Vjeshte-Dimer 2020

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page