top of page
VERSACE JACKET

VERSACE JACKET

€1.980,00Price

Xhaketë Versace me lesh, shtrirje me dy kraharorë që përmban xhaketa, butona metalikë me ngjyrë ari Medusa, jastëkët e shpatullave dhe dy xhepa saldatori.
 

A87128 A226027
 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page