top of page
ACANTHUS PRINT CRÊPE DE CHINE SHIRT

ACANTHUS PRINT CRÊPE DE CHINE SHIRT

€960,00 Regular Price
€480,00Sale Price

Krijuar nga mëndafshi i pastër Crépe de Chine, kjo këmishë e jashtëzakonshme mburret me shtypjen Acanthus në të cilën detaje elegante të gjetheve që shoqërohen me detaje të holla të modelit leopard dhe një sfond të bllokuar nga ngjyra. Stili është i pasuruar me butonat e theksuar të Medusas në ngjyrë ari.

 

 

Model #: A84722 A235469
 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page