top of page
EMBROIDERED ROSES JEANS

EMBROIDERED ROSES JEANS

€630,00 Regular Price
€315,00Sale Price

Xhinse me bel të lartë të qëndisura në xhepat e përparmë dhe të kundërt, me lulet e preferuara të Donatella Versace - Trëndafila.

 

Model #: A84996 A235996
 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page