top of page
FLARED JEANS

FLARED JEANS

€530,00 Regular Price
€265,00Sale Price

Një stil i përjetshëm dhe i gjithanshëm, këto xhinse të ndezura lehtë shoqërohen lehtësisht me bluza mëndafshi, xhupa të punuar me shtiza ose xhaketa sportive të përshtatura.

 

Model #: A87272 A235982
 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page