top of page
GRECA BANGLE BRACELET

GRECA BANGLE BRACELET

€490,00Price

Të gjitha produktet e Bizhuterive Versace janë pa plumb dhe nikel.

Të gjitha materialet janë hipoalergjike.

 

Model #: DG0H478 DJMT
 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page