top of page
VERSACE BOOTS

VERSACE BOOTS

€1.900,00 Regular Price
€760,00Sale Price

Çizme klasike të Krijuar nga lëkura e butë e viçit.

 

Model #: DST419E DVTA3
Season: Vjeshte-Dimer 2020

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page