top of page
VERSACE

VERSACE

€1.100,00Price

Kjo këmishë me mëngë të gjata është krijuar nga fanella më e rëndë pambuku.

Stili përmban një shkrirje e shtypjeve Acanthus.

 

Model #: A87419 A235781
 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page