top of page
VERSACE TOP

VERSACE TOP

€1.050,00 Regular Price
€525,00Sale Price

Krijuar prej mëndafshi të pastër, kjo këmishë me modelin Barocco Patchwork - një mozaik elegant me printime të trashëgimisë pastel dhe thekse delikate të kafshëve. 

 

A88213 1F00456 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page