top of page
VERSACE  DBFI040-DVIT2T

VERSACE  DBFI040-DVIT2T

€1.700,00Price

E punuar në Itali nga lëkura premium, çanta e fundit e Versace zbukurohet me një pllakë Medusa - i njëjti dekor që u zbulua në dyert e selisë së parë të markës në Milano. Silueta e butë mund të stilohet në dore ose nëpër shpatull, duke shfaqur dy shirita shpatullash të ndashëm: një lëkurë dhe një zinxhir.

 

100% lëkure

 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page