top of page
VERSACE DRESS 1000357 1A00327 6W090

VERSACE DRESS 1000357 1A00327 6W090

€580,00 Regular Price
€290,00Sale Price

18-24muaj

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page