top of page
VERSACE LOW RISE SLIM JEANS

VERSACE LOW RISE SLIM JEANS

€690,00Price

Xhinse të holla zbukurohen me butona dhe thumba të Medusa me ngjyrë ari.

 

Model #: A85450 A236007
 

 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page