top of page
VERSACE RING

VERSACE RING

€300,00 Regular Price
€150,00Sale Price

Unaza e theksuar me një logo të gdhendur dhe adresën milaneze të markës. Të gjitha produktet e Bizhuterive Versace janë pa plumb dhe nikel. Të gjitha materialet janë hipoalergjike.

 

Model #: DG58205 DJMT
Season: Vjeshte-Dimer 2020

 

 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page