top of page
VERSACE T-SHIRT

VERSACE T-SHIRT

€390,00Price

Bluzë me mëngë të shkurtra është punuar nga pambuku i pastër organik. 

100% pambuk

 

Model #: A87379 A228806
Season: Vjeshte-Dimer 2020

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page