top of page
WOLFORD BODY BEIGE

WOLFORD BODY BEIGE

€140,00Price

Kjo mrekullibërëse jo vetëm që përqafon kthesat tuaja me panele formësuese, por gjithashtu siguron një përshtatje mbështetëse, falë kupave të saj të derdhur. 
E krijuar nga një pëlhurë luksoze që ndihet e butë ndaj lëkurës, kjo trupore e zezë mishëron ekuilibrin e përsosur midis stilit dhe funksionalitetit.
Përbërja
86% poliamid, 14% elastan

Numri
  • kodi i artikullit

    4W3221 418 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page