top of page
WOLFORD BUENOS AIRES STRING BODY BLACK

WOLFORD BUENOS AIRES STRING BODY BLACK

€270,00Price

Elegant dhe në një klasë më vete: Trup me mëngë të gjata i bërë nga materiali i tejdukshëm, i mëndafshtë me qafën bujare të ekuipazhit që bën një deklaratë ultra-femërore.
Teknika e thurjes pa probleme
Një artikull bazë i gjithanshëm.
Përbërja
86% najlon, 14% elastan

Numri
  • kodi i artikullit

    78055 7005

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page