top of page
WOLFORD COLORADO STRING BODY WHITE

WOLFORD COLORADO STRING BODY WHITE

€270,00Price

Rehati maksimale, elegancë e relaksuar.
Pambuku i butë në brendësi e bën mirë lëkurën. Shkëlqimi i butë dhe qafa e mrekullueshme e butë i japin një pamje moderne.
Përbërja
48% pambuk, 46% najlon, 6% elastan

Numri
  • kodi i artikullit

    71187 1001

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page