top of page
WOLFORD ECO VEGAN STRING BODY CAFE AU LAIT

WOLFORD ECO VEGAN STRING BODY CAFE AU LAIT

€295,00Price

E bërë me materiale të ricikluara, trupi pa mëngë bashkon një përzierje të butë viskoze sipër me lëkurë vegane për pjesën e poshtme. 
Fundi i vargut mund të rregullohet falë tre rreshtave të kapëseve. 
Trupi fiksohet me një zinxhir të përshtatshëm në pjesën e pasme.
Përbërja
69% viskozë, 25% poliamide, 6% elastan

Numri
  • kodi i artikullit

    79292 4816 

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page