top of page
WOLFORD ECO VEGAN TROUSERS BLACK

WOLFORD ECO VEGAN TROUSERS BLACK

€450,00Price

Të bëra me materiale të ricikluara, pantallonat prej lëkure vegane shfaqin këmbë të relaksuara me detaje të ngjitura në pjesën e përparme. 
Një brez elastik i zhveshur e zbut materialin nervoz me një kthesë femërore. Pantallonat kanë xhepa anash.
Përbërja
100% poliamide

Numri
  • kodi i artikullit

    53296 7005

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page