top of page
WOLFORD FADIN SHINE BODY TITANIUM SHINE

WOLFORD FADIN SHINE BODY TITANIUM SHINE

€250,00Price

Trupi i thurur pa mëngë dhe rrethore përdor fije shkëlqyese prej petë për të krijuar një gradient me ndikim të lartë. 
Materialet e buta, të lyera në mënyrë të qëndrueshme e kalojnë trupin me një ndërtim të qetë. 
Trupi kombinon një qafë të lartë me një fund brazilian, i cili fiksohet me këputje në guaskën e pambukut.
Përbërja
85% poliamid, 10% poliester (fibër filmi), 5% elastan

Numri
  • kodi i artikullit

    78318 9991

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page