top of page
WOLFORD FATAL DRESS ARCTIC DUST

WOLFORD FATAL DRESS ARCTIC DUST

€240,00Price

 Një fustan që mishëron multifunksionalitetin, elegancën e lehtë, rehatinë dhe vetëbesimin femëror. 
Gjatësia e fustanit mund të ndryshohet dhe të shndërrohet në një fund apo edhe një top. Nga mëngjesi në mbrëmje dhe për udhëtime. 
Pa rrudhosje, që kursen hapësirë ​​dhe stile të shumta.
Seamless
Universale dhe frymëzuese për ide të reja stilimi.

Numri
  • kodi i artikullit

    50795 3211

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page