top of page
WOLFORD JAMAIKA STRING BODY BLACK

WOLFORD JAMAIKA STRING BODY BLACK

€210,00Price

Alternativa për pjesën e sipërme të tankut me një prekje të caktuar femërore: Dekolteja e trupit dhe vrimat e krahëve kanë një skaj transparent. 
Ai e përqafon trupin në mënyrë të përsosur dhe është ideale nën xhaketat e ngushta.
Composition
48% cotton, 46% nylon, 6% elastane

  • kodi i artikullit

    75011 7005

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?


Porosia mund të kthehet brenda 24 orëve

*Artikujt me çmime speciale nuk mund të kthehen!

Na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale!

Porositë tona realizohen me postën :

  • Instagram
logposta.png
bottom of page