top of page
WOLFORD THE WORKOUT LEGGINGS BLACK

WOLFORD THE WORKOUT LEGGINGS BLACK

€110,00Price

Një përshtatje optimale dhe dizajn në trend i bëjnë këto dollakë një mrekulli të re në veshjet tuaja. 
Materialet më të mira përkëdhelin lëkurën tuaj dhe lehtësojnë lirinë maksimale të lëvizjes.
Përbërja
81% poliamid, 19% elastan

Numri
  • kodi i artikullit

    19349 7005

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page