top of page
WOLFORD W BONDED FORMIN STRING BODY BLACK

WOLFORD W BONDED FORMIN STRING BODY BLACK

€275,00Price

Duke kombinuar teknologjinë e lidhjes me panelet mbështetëse nën bust dhe në pjesën e pasme, trupi me mëngë të gjata është fleksibël, por funksional. 
Qepjet me formë mesatare dhe dobësim ju sigurojnë të ndiheni më mirë. 
Trupi fiksohet me butona të këputur në pjesën e poshtme të kordonit.
Përbërja
60% poliamid, 40% elastan

Numri
  • kodi i artikullit

    79285 7005

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page