top of page
WOLFORDJAMAIKA STRING BODY WHITE

WOLFORDJAMAIKA STRING BODY WHITE

€210,00Price

Alternativa për pjesën e sipërme të tankut me një prekje të caktuar femërore: Dekolteja e trupit dhe vrimat e krahëve kanë një skaj transparent.
Ai e përqafon trupin në mënyrë të përsosur dhe është ideale nën xhaketat e ngushta.

Përbërja
48% pambuk, 46% najlon, 6% elastan

Numri
  • kodi i artikullit

    75011 1001

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page