top of page
XVI - PILOT TITANIUM STUD FRAME

XVI - PILOT TITANIUM STUD FRAME

€720,00Price

XVI - Korniza pilot e kurvarit me titan.
I krijuar nga një peizazh onirik, i përshkuar nga hiri dhe gjithëpërfshirja, KOLLEKTI i ri i syzeve VALENTINO ripohon zgjedhjen e origjinalitetit dhe trashëgiminë e maison Couture, në të gjithë mjeshtërinë japoneze.

TIPARET
- Kornizë pilot në rodium titan japonez të zi
- Tempujt prej titani me model shumë kurvarësh dhe majë tredimensionale të tempujve të kurvarit. Çipi RFID në majën e poshtme të tempullit.
- Mbushëse hundësh të veshura me metal qeramike me krahë të hundës VLogo dhe beta-titanium.
- Lente najloni me gradient 2-bazë me lazer VLogo kafe e errët në blu me veshje antireflektuese me 3 shtresa.
- Mbrojtje 100% UV.
- Syze dielli unisex.
- Punuar me dorë në Japoni.

PAKETIMI
- Këllëf lëkure e ricikluar me rrip dhe leckë pastrimi.

MATJET
- Gjatësia e tempujve: 14 cm / 5,5 inç.
- Gjerësia totale e kornizës: 14,9 cm / 5,8 in.
- Gjerësia e lenteve: 6,4 cm / 2,5 in.
- Lartësia e objektivit: 5,8 cm / 2,3 in.
- Ura: 0,5 cm / 0,2 in.

  • Z530VLS100C_7S3

A keni ndonjë pyetje në lidhje me produktin ?

Atëherë na kontaktoni në Whatsapp / Viber,  në numrin tonë 049 666 678 dhe në rrjetet tona sociale ose përmes live chat!

  • Instagram
bottom of page